ЗНАКИ АДРЕСАЦІЇ

 Адресні таблички для дому та офісу.

Скільки б не існувало сучасних навігаційних систем, які допомагають легко добратись до потрібного будинку, таблички з адресою все одно є обов'язковим атрибутом абсолютно будь-якої будівлі. Логістичні служби, клієнти і просто гості вашого будинку зможуть легко знайти потрібну будівлю, не витрачаючи час на марні пошуки та видивляння адреси у заростях. Саме тому адресні таблички з металу чи пластику виготовляються у досить чіткій та контрастній манері.

А тепер давайте згадаємо, що сучасні технології дозволяють здійснювати виготовлення адресних табличок з максимальною естетичністю. Класичні і кутові адресні знаки, в європейському і венеціанському стилі, з логотипами компанії або з патріотичною символікою, і навіть з нанесенням герба міста або населеного пункту, - для наших клієнтів немає обмежень.

Працюємо з різними матеріалами – оцинкований метал, алюміній, алюмокомпозит, що дозволяє знайти максимально оптимальне рішення у співвідношенні «ціна-якість». У портфоліо компанії є готові шаблони, також ми можемо зробити індивідуальний макет з будь-якою картинкою та інформацією.

Так само приймаємо оптові замовлення на адресні таблички від сільських рад. За останні 2,5 роки виконали вже понад 300 державних замовлень, які були оплачені з бюджету через Казначейство України – наша репутація в цьому напрямку є бездоганною. Металлический знак адресации "Ретро"

Металлический знак адресации "Ретро"

Материал - алюминий. Размер 48 х 44 см. Стойкий к внешнему атмосферному влиянию и коррозии. Имеет по..

350.00грн.

Ваш Текст! СТАНДАРТНЫЙ!

Ваш Текст! СТАНДАРТНЫЙ!

Знак 52 х 11 см. Материал алюминий. ВНИМАНИЕ! МАКСИМАЛЬНО ДОПУСТИМОЕ КОЛИЧЕСТВО - 12 ШТАМПОВАНыХ СИМ..

150.00грн.

Ваш Текст! НОМЕР ДОМА!!

Ваш Текст! НОМЕР ДОМА!!

Знак 11 х 20 см. Материал алюминий. ВНИМАНИЕ! МАКСИМАЛЬНО ДОПУСТИМОЕ КОЛИЧЕСТВО -  ТРИ ШТАМПОВА..

50.00грн.

Ваш Текст!

Ваш Текст!

Знак 52 х 11 см. Материал алюминий. ВНИМАНИЕ! Плоское изображение! ДОПУСТИМО ЛЮБОЕ КОЛИЧЕСТВО СИМВОЛ..

150.00грн.

Ваш Текст! Номер на дом "Винтаж"

Ваш Текст! Номер на дом "Винтаж"

Знак 25,5 х 18,5 см. Материал алюминий.   Вся продукция изготовлена согласно современным т..

150.00грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)