Рекомендовані

Тихо! Працює геній!

Тихо! Працює геній!

Табличка розміром 18 см х 22,5 см. Матеріал: метал. Однаково успішно використовують як всередині пр..

150.00грн.

Все буде добре!

Все буде добре!

Табличка розміром 18 см х 22,5 см. Матеріал: метал. Однаково успішно використовують як всередині при..

150.00грн.

HARLEIY DAVIDSON!

HARLEIY DAVIDSON!

Часы настенные размером 43см х42м! Материал металл + дерево...

450.00грн.

Тут тільки позитив!

Тут тільки позитив!

Табличка розміром 20 см х 30 см. Матеріал: метал. Однаково успішно використовують як всередині примі..

150.00грн.

Адресні таблички

Як відомо, з 1 червня за відсутність адресної таблички введені штрафи 1360 грн для приватних осіб і 1800 грн для підприємств, організацій, установ (ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою..."). У вас вже Є? Якщо ні то замовляте тут... Скільки б не існувало сучасних навігаційних систем, які допомагають легко добратись до потрібного будинку, таблички з адресою все одно є обов'язковим атрибутом абсолютно будь-якої будівлі. Логістичні служби, клієнти і просто гості вашого будинку зможуть легко знайти потрібну будівлю, не витрачаючи час на марні пошуки та видивляння адреси у заростях. Саме тому адресні таблички з металу чи пластику виготовляються у досить чіткій та контрастній манері. А тепер давайте згадаємо, що сучасні технології дозволяють здійснювати виготовлення адресних табличок з максимальною естетичністю. Класичні і кутові адресні знаки, в європейському і венеціанському стилі, з логотипами компанії або з патріотичною символікою, і навіть з нанесенням герба міста або населеного пункту, - для наших клієнтів немає обмежень. Працюємо з різними матеріалами – оцинкований метал, алюміній, алюмокомпозит, що дозволяє знайти максимально оптимальне рішення у співвідношенні «ціна-якість». У портфоліо компанії є готові шаблони, також ми можемо зробити індивідуальний макет з будь-якою картинкою та інформацією. Так само приймаємо оптові замовлення на адресні таблички від сільських рад. За останні 2,5 роки виконали вже понад 300 державних замовлень, які були оплачені з бюджету через Казначейство України – наша репутація в цьому напрямку є бездоганною.
  • Адресні таблички
  • *Slade2
  • *Slade2


Нас знайдеш:

Нас знайдеш:

Інтернет-магазин «Це добрий знак» - це відображення вражаючого і не маючого аналогів в Україні асортименту інформаційних і прикольних табличок для будь-яких сфер життя! Наша компання – прямий виробник, тому у клієнтів є відчутний привілей – оригінальний дизайн, гарантована якість і, звичай
Privatelabel: ми виготовимо металеві таблички під вашою ТМ!

Privatelabel: ми виготовимо металеві таблички під вашою ТМ!

Ми пропонуємо неймовірно зручну для бізнесу та комерційної діяльності послугу – виготовлення металевих табличок під  вашою торговою маркою в Україні без посередників! 
Адресні таблички

Адресні таблички

Як відомо, з 1 червня за відсутність адресної таблички введені штрафи 1360 грн для приватних осіб і 1800 грн для підприємств, організацій, установ (ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою...").