Правовласникам

Шановні правовласники і представники правовласників!

Ми ставимось з великою повагою до авторів і ведемо свою бізнес-діяльність з дотриманням чинного законодавства України. Але у зв’язку з тим, що не маємо штатного дизайнера – ми співпрацюємо із дизайнерами-фрілансерами, купуємо у них готові макети. Нажаль, ми не в змозі контролювати авторські права фрілансерів на макети (або їх окремі елементи), які вони нам надають. Враховуючи вище сказане, ми розуміємо, що на в нашому інтернет-магазині www.dobroznak.com.ua теоретично можуть бути з’являтись таблички із зображеннями, які порушують Законодавство про авторські права.


Тому у випадку виникнення питань чи скарг стосовно авторських прав, просимо одразу нам про це листом на E-mail:  dobroznak2@gmail.com 

В листі вкажіть будь-ласка наступні данні:

  1. Ваш юридичний статус - Власник/правовласник чи особа уповноважена представляти права власника.
  2. Прикріпіть документи, які підтверджують пункт 1.
  3. Вкажіть такі паспортні і контактні данні – П.І.Б., прописка, номер телефону з кодом країни (наприклад +38 (...) …-..-..), e-mail, яким ви користуєтесь не менше, ніж 1 раз на тиждень.
  4. Зазначте артикул таблички із зображенням (або його окремими елементами), авторські права якої на Вашу думку порушено. Якщо на сайті таких табличок декілька - зазначте список артикулів і вкажіть на них посилання.

В довільній формі напишіть супроводжуючій текст. У ньому Ви повідомте про суть порушення, де і на яких умовах можна отримати первинну інформацію про авторство зображення, яке було видалено, а також контактну інформацію для того, щоб користувачі або ми могли отримати від Вас всю інформацію, щодо урегулювання цього питання і можливості використовувати зображення в нашій діяльності законно.

 Ми гарантуємо розібратись в цій ситуації і виправити її на протязі 72 годин.

З повагою, адміністрація інтернет-магазину www.dobroznak.com.ua