• *1

Про нас

Компанія «Це добрий знак» - це виробник інформаційних табличок, продукція якого представлена у Львові з 2016 року, а в Україні нас впізнають за веселим дизайном номерів на візочки. За роки співпраці з приватними та комерційними клієнтами нам вдалось сформувати унікальний асортимент залізних табличок та запропонувати найвигідніші умови співпраці з оптовими партнерами.

Що ми пропонуємо

Наша компанія – це надійний партнер, який вміє і готовий регулярно постачати у вашу торгову точку або компанію гідну продукцію з доступною вартісною політикою.

Металеві таблички оптом без збоїв, негараздів і форс-мажорів – все прозоро!

5 аргументів для оптових клієнтів «Це добрий знак»:

1.       Гарантований прибуток. Вже багато років наша продукція продається на внутрішньому ринку України з маржею 100-200%. Тут – найвигідніші умови співпраці.

2.       Налагоджена мережа продажу. Наші задоволені покупці – це більш ніж 500 клієнтів, які вже встигли купити товари у нашому магазині металевих табличок! Ми вміємо підбирати та адаптувати асортимент саме для вашого задоволення!

3.       Безперервна комунікація. В незалежності від того, кому саме делеговане право замовити металеві таблички оптом, менеджери компанії проводять вичерпну консультацію стосовно асортименту, наявності, ми запропонуємо альтернативні варіанти і зробимо максимум для того, щоб замовлення було сформовано швидко і повноцінно.

4.       Сучасний каталог інформаційних табличок. Для дому, офісу, компанії, підприємства, свят та патріотичних заходів – декілька сотень зразків залізних табличок, а також ресурси для виготовлення будь-якого замовлення! Ми майже не обмежуємо вас у розмірі(максимум – 1х1.30м) продукції, дизайні, кольоровій гаммі та тематиці.

5.       Два дні. Це – середній термін виготовлення інформаційної таблички на замовлення в Україні. Ми регулярно оновлюємо виробничі потужності і поповнюємо штат професіоналами, беззавітно закоханими в свою справу!

Privatelabel: виготовлення металевих табличок під вашою ТМ

Ми пропонуємо неймовірно зручну для бізнесу та комерційної діяльності послугу – виготовлення металевих табличок в Україні без посередників! Пропозиція включає:

·         Виготовлення залізних табличок за макетами чи проектами, які надали ви.

·         Нанесення унікального логотипа в індивідуальній кольоровій гаммі.

·         Фасування готових товарів у фірмову упаковку, надану вами.

Творча команда «Це добрий знак» відкрита до нових звершень та цікавих пропозицій. Маєте саме таку?

Тоді поділіться ідеєю з нами прямо зараз, і ми обов'язково прийдемо до компромісу!